مقاله در مورد آب و هوای نیشابور رشته آمار doc

«نیشابور» شهری است در قلب خراسان، ساختن نیشابور را به شاپور اول ساسانی نسبت می دهند و اسم شهر را به معنی «نهاده نیك شاپور» می دانند

به صفحه دریافت مقاله در مورد آب و هوای نیشابور خوش آمدید.

امیدواریم که مقاله در مورد آب و هوای نیشابور همان چیزی باشد که نیاز دارید.

قسمتی از متن و توضیحات مقاله در مورد آب و هوای نیشابور را در زیر مشاهده می کنید.

«نیشابور» شهری است در قلب خراسان، ساختن نیشابور را به شاپور اول ساسانی نسبت می دهند و اسم شهر را به معنی «نهاده نیك شاپور» می دانند

دسته بندی: آمار

فرمت فایل: doc

تعداد صفحات: 5

حجم فایل: 10 کیلو بایت

«نیشابور» شهری است در قلب خراسان، ساختن نیشابور را به شاپور اول ساسانی نسبت می دهند و اسم شهر را به معنی «نهاده نیك شاپور» می دانند.
«ابرشهر» نام قدیم نیشابور است، احتمال دارد كه این نام در اصل شهر آپارناك یا آپارنی و جایگاه یكی از سه قبیله مهم پارت بوده باشد كه شاهنشاهی نیرومند اشكانی را بنیاد كردند.
و «ابرشهر؛ تارنگار اطلاع رسانی نیشابور»، بر آن است، شناختی دیگر از نیشابور، به وسعت گذشته تا اكنون، در حوزه های مختلف تاریخ، فرهنگ، هنر، گردشگری، جاذبه های تاریخی و طبیعی، كشاورزی، اقتصاد، صنعت و …، به روایت منابع (چاپی و الكترونیك) موجود، در اختیار علاقمندان و پژوهشگران این حوزه قرار دهد.

از کل مساحت جغرافیایی شهرستان نیشابور که معادل 3/8925 یا 892530 هکتار است، 5500 کیلومتر مربع ان را دشت و 3425 کیلومتر مربع بقیه را ارتفاعات تشکیل می دهد.

 


از این که از سایت ما اقدام به دانلود فایل ” مقاله در مورد آب و هوای نیشابور ” نمودید تشکر می کنیم

هنگام دانلود فایل هایی که نیاز به پرداخت مبلغ دارند حتما ایمیل و شماره موبایل جهت پشتیبانی بهتر خریداران فایل وارد گردد.

فایل – مقاله در مورد آب و هوای نیشابور – با برچسب های زیر مشخص گردیده است:
دانلود مقاله در مورد آب و هوای نیشابور;خرید و دانلود مقاله در مورد آب و هوای نیشابور;دانلود رایگان مقاله در مورد آب و هوای نیشابور;خرید مقاله در مورد آب و هوای نیشابور;دانلود و خرید مقاله در مورد آب و هوای نیشابور;آب و هوای نیشابور;اهورا فایل;دانلود مقاله امار

جعبه دانلود

برای خرید و دانلود فایل روی دکمه زیر کلیک کنید
دریافت فایل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *