دانلود مركز اصناف و بازرگانان ایران 52 ص رشته کارآفرینی zip

دانلود مركز اصناف و بازرگانان ایران 52 ص تحقیق مركز اصناف و بازرگانان ایران 52 ص مقاله مركز اصناف و بازرگانان ایران 52 ص مركز اصناف و بازرگانان ایران 52 ص

به صفحه دریافت دانلود مركز اصناف و بازرگانان ایران 52 ص خوش آمدید.

امیدواریم که دانلود مركز اصناف و بازرگانان ایران 52 ص همان چیزی باشد که نیاز دارید.

قسمتی از متن و توضیحات دانلود مركز اصناف و بازرگانان ایران 52 ص را در زیر مشاهده می کنید.

دانلود مركز اصناف و بازرگانان ایران 52 ص تحقیق مركز اصناف و بازرگانان ایران 52 ص مقاله مركز اصناف و بازرگانان ایران 52 ص مركز اصناف و بازرگانان ایران 52 ص

فرمت فایل: zip

تعداد صفحات: 58

حجم فایل: 47 کیلو بایت

فرمت فایل : ورد

قسمتی از محتوی فایل

تعداد صفحات : 58 صفحه

فهرست مطالب فصل اول.
کلیات مقدمه شرح وظایف مرکز اصناف و بازرگانان ایران نمودار سازمانی مرکز اصناف و بازرگانان ایران فصل دوم.
مجموعه وظایف‌و پستهای سازمانی مصوب حوزه ریاست مرکز فصل سوم.
مجموعه وظایف‌وپستهای سازمانی مصوب معاونت برنامه ریزی اقتصادی.
فصل چهارم.
مجموعه وظایف‌و پستهای سازمانی مصوب معاونت امور تولیدی و بازرگانی فصل پنجم.
مجموعه وظایف‌و پستهای سازمانی مصوب معاونت تشکلهای صنفی فصل ششم.
شرح وظایف سطوح مختلف سازمانی فصل اول: 1-مقدمه مركز اصناف و بازرگانان ایران كه از این پس مركز نامیده می شود، یك مرکز دولتی وابسته به وزارت بازرگانی است كه بر اساس ضوابط و مقررات قانونی فعالیت می کند.
با توجه به اینکه اصناف کشور مهمترین رکن بازرگانی داخلی محسوب شده و امکان فعالیت در حوزه بازرگانی خارجی و امر مهم صادرات را دارند و نیز با عنایت به اجزاء تاثیر گذار و متاثر از فعالیتهای اصناف یعنی دولت، بازار کالا و خدمات، بازارهای پولی و مالی، مصرف کنندگان، بخش تجارت خارجی و .
.
.
بخش حاکمیتی امور اصناف به گونه ای طراحی شده که بتواند پاسخ گوی نیازهای حوزه اصناف در بستر تحولات جدید جامعه جهانی باشد.
به عبارت دقیق تر، گذار از وضع موجود( شناخت ضعفها و قوتها، فرصتها و تهدیدها) و نیل به وضع مطلوب( احراز جایگاه شایسته در اقتصاد ملی) مستلزم تدارک برنامه هایی (استراتژی، سیاستهای اجرایی و مکانیسمهای نظارت و ارزیابی ) است که قبل از هر چیز خود مبتنی بر ترسیم ماموریتها و اهداف کلان اصناف است.
بر این اساس، نمودار، شرح وظایف سازمانی، ماموریتها، اهداف و.
.
.
.
.
مرکز بر مبنای الگوی تئوریک زیر ترسیم شده است.
دیدگاه ( Vision ) : با توجه به گذار جامعه از اقتصاد سنتی به پیشرفته، خصوصی سازی و کاهش تصدی گری و تحدید دولت به امور حاکمیتی، مهمترین دیدگاه مورد نظر مرکز است.
بنا بر این، آماده سازی اصناف برای ایفای نقش در یک جامعه مبتنی بر اقتصاد آزاد رقابتی و پویا، بر مبنای توانائیها و ارزشهای ملی و مذهبی جمهوری اسلامی ایران، مهمترین مشخصه مرکز خواهد بود.
ماموریت (Mission ) : حمایت و پشتیبانی از اصناف از طریق توسعه و تقویت روح همکاری و فعالیت شبکه ای، مشارکت در تقویت بنیانهای اقتصادی جامعه، رقابت پذیر کردن تولیدات صنفی، نوین سازی و بهینه سازی نظام توزیع کالا و ارائه خدمات ، تنظیم رابطه سیستمی صنف با صنعت و تجارت، مبتنی ساختن تصمیم گیری بر تحقیق و پژوهش، ارتقاء سطح علمی و فنی و نیز توسعه فرصتهای اشتغال پایدار در حوزه اصناف.
آرمانها (Goals ): نوسازی و توسعه اصناف کشور احراز جایگاه واقعی اصناف در اقتصاد ملی اصلاح روشهای اطلاع رسانی اصناف و بازرگانان تقویت روح همکاری شبکه ای و جمعی در اصناف ارتقا سطح دانش و مهارت تخصصی اصناف توجه به مقوله خدمات برقراری نظام کارآمد و دانش محور ارتباطات مدیریتی در حوزه اصناف جلب مشاركت و توجه مدیران ارشد بخشهای دولتی و غیر دولتی به اصناف ترسیم مسئولیت اصناف در برابر محیط پیرامون ارتقاء جایگاه اقتصادی اصناف در بازارهای صا

 


از این که از سایت ما اقدام به دانلود فایل ” دانلود مركز اصناف و بازرگانان ایران 52 ص ” نمودید تشکر می کنیم

هنگام دانلود فایل هایی که نیاز به پرداخت مبلغ دارند حتما ایمیل و شماره موبایل جهت پشتیبانی بهتر خریداران فایل وارد گردد.

فایل – دانلود مركز اصناف و بازرگانان ایران 52 ص – با برچسب های زیر مشخص گردیده است:
دانلود مركز اصناف و بازرگانان ایران 52 ص;تحقیق مركز اصناف و بازرگانان ایران 52 ص;مقاله مركز اصناف و بازرگانان ایران 52 ص;مركز اصناف و بازرگانان ایران 52 ص

جعبه دانلود

برای خرید و دانلود فایل روی دکمه زیر کلیک کنید
دریافت فایل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *