دانلود مدیریت ارتباط با مشتری رشته مدیریت zip

دانلود مدیریت ارتباط با مشتری تحقیق مدیریت ارتباط با مشتری مقاله مدیریت ارتباط با مشتری مدیریت ارتباط با مشتری

به صفحه دریافت دانلود مدیریت ارتباط با مشتری خوش آمدید.

امیدواریم که دانلود مدیریت ارتباط با مشتری همان چیزی باشد که نیاز دارید.

قسمتی از متن و توضیحات دانلود مدیریت ارتباط با مشتری را در زیر مشاهده می کنید.

دانلود مدیریت ارتباط با مشتری تحقیق مدیریت ارتباط با مشتری مقاله مدیریت ارتباط با مشتری مدیریت ارتباط با مشتری

فرمت فایل: zip

تعداد صفحات: 61

حجم فایل: 35 کیلو بایت

فرمت فایل : ورد

قسمتی از محتوی فایل

تعداد صفحات : 61 صفحه

مدیریت ارتباط با مشتری: چارچوب، مسیرهای تحقیق و آینده راسل اس.
وینر مدرسه تجارت و بازرگانی هاس دانشگاه کالیفرنیا در برکلی مقدمه ماهیت تحول تکنولوژی اطلاعات و بخصوص وب گسترده جهانی (اینترنت) فرصتی جهت ایجاد ارتباط بهتر با مشتریان نسبت به آنچه در گذشته (در دنیای بدون اینترنت) امکانپذیر بود، فراهم آورده است.
با ترکیب قابلیتها جهت پاسخگویی مستقیم به درخواستهای مشتری و جذب مشتری با ارتباطات متقابل زیاد و ایجاد امکانات نرم افزاری، شرکتها امروزه توانایی بیشتری جهت ایجاد، گسترش و حفظ ارتباطات بلندمدت با مشتری، نسبت به گذشته دارند.
هدف نهایی، تبدیل این ارتباطات به سوددهی بیشتر به وسیله افزایش نرخ خرید تکراری و کاهش هزینه های اکتسابی از مشتری می باشد.
در واقع، این تحول در مدیریت ارتباط با مشتری یا CRM، به “منترا”ی جدید بازاریابی منسوب شده است.
شرکتهایی مثل سیبل، ای.
پیفانی، اراکل، برود ویژن، دریافت شبکه، کانا و دیگران، این فضای CRM را با امکاناتی که هر کاری از پیگیری رفتار مشتری بر روی وب گرفته تا پیش بینی سیر آیندۀ مشتریان و ارسال ایمیل مستقیم جهت ایجاد ارتباط انجام می دهند، پر می کنند.
این امر یک بازار جهانی برای محصولات و خدمات CRM با درآمد 34 میلیارد دلار در سال 1999 ایجاد کرده است و پیش بینی می شود، با رشد IDC این درآمد به 125 میلیارد دلار در سال 2004 برسد.
نیاز به درک بهتر رفتار مشتری و تمرکز بر روی مشتریانی که می توانند منافع بلندمدت ارائه دهند، دید بازاریابان را کاملا تغییر داده است.
به طور مرسوم، بازاریابان آموزش دیده اند تا مشتریان را جذب کنند، چه مشتریان جدید که قبلا محصول را نخریده اند و چه آنهایی که مشتریان همیشگی هستند.
این امر مستلزم حجم وسیع تبلیغات و افزایش هزینه های جهت یابی شده به سمت مشتریان و اعضای شبکه می باشد.
امروزه لحن ارتباطات از کسب مشتری به سمت حفظ مشتری تغییر کرده است.
این امر نیازمند یک منبع متفاوت و مجموعه ابزارهای متفاوت و جدید می باشد.
یک تجربه فکری خوب برای یک مسئول اجرایی این است که از آنها (بازاریابان) بپرسند که چه میزان از وقت خود را صرف و یا متمرکز بر جذب مشتری در مقایسه با فعالیتهای حفظ مشتری می کنند.
با وجود اینکه تمایز و تشخیص این دو فعالیت از یکدیگر مشکل است، اما پاسخ معمولا این است که جذب مشتری بر حفظ آن غلبه می کند.
انگیزه برای این علاقه مندی به CRM از ریچلد نشات گرفت، زیرا وی افزایش سرسام آور درسوددهی به واسطه افزایش در میزان حفظ مشتری را نشان داد.
برای مثال مطالعات وی نشان داد که افزایش 5 درصدی در فعالیتهای حفظ مشتری تاثیری به میزان 95 درصد بر روی افزایش ارزش فعلی خالص ارائه شده توسط مشتریان دارد، در حالیکه تعداد آژانسهای تبلیغاتی در آنها %35 کمتر است.
دیگر بررسیهای انجام شده توسط مشاورانی نظیر مک کینسی نشان داده است که مشتریان تکراری درآمد ناخالصی به میزان بیش از دو برابر نسبت به مشتریان جدید ایجاد می نمایند.
پیشرفتهای قابل ملاحظه در تکنولوژی و نوآوری در محصولات مربوط به CRM دریافت سود بیشتر به واسطه “روند چرخشی” مشتری کمتر را آسانتر کرده است.
به عنوان مثال تصویر1 نتایج ح

 


از این که از سایت ما اقدام به دانلود فایل ” دانلود مدیریت ارتباط با مشتری ” نمودید تشکر می کنیم

هنگام دانلود فایل هایی که نیاز به پرداخت مبلغ دارند حتما ایمیل و شماره موبایل جهت پشتیبانی بهتر خریداران فایل وارد گردد.

فایل – دانلود مدیریت ارتباط با مشتری – با برچسب های زیر مشخص گردیده است:
دانلود مدیریت ارتباط با مشتری;تحقیق مدیریت ارتباط با مشتری;مقاله مدیریت ارتباط با مشتری;مدیریت ارتباط با مشتری

جعبه دانلود

برای خرید و دانلود فایل روی دکمه زیر کلیک کنید
دریافت فایل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *