خانه / علوم انسانی / دانلود سازمانهای اداری تحت نظر مستقیم رهبری 31 ص رشته علوم انسانی zip
دانلود سازمانهای اداری تحت نظر مستقیم رهبری 31 ص تحقیق سازمانهای اداری تحت نظر مستقیم رهبری 31 ص مقاله سازمانهای اداری تحت نظر مستقیم رهبری 31 ص سازمانهای اداری تحت نظر مستقیم رهبری 31 ص

دانلود سازمانهای اداری تحت نظر مستقیم رهبری 31 ص رشته علوم انسانی zip

به صفحه دریافت دانلود سازمانهای اداری تحت نظر مستقیم رهبری 31 ص خوش آمدید.

امیدواریم که دانلود سازمانهای اداری تحت نظر مستقیم رهبری 31 ص همان چیزی باشد که نیاز دارید.

قسمتی از متن و توضیحات دانلود سازمانهای اداری تحت نظر مستقیم رهبری 31 ص را در زیر مشاهده می کنید.

دانلود سازمانهای اداری تحت نظر مستقیم رهبری 31 ص تحقیق سازمانهای اداری تحت نظر مستقیم رهبری 31 ص مقاله سازمانهای اداری تحت نظر مستقیم رهبری 31 ص سازمانهای اداری تحت نظر مستقیم رهبری 31 ص

فرمت فایل: zip

تعداد صفحات: 48

حجم فایل: 23 کیلو بایت

فرمت فایل : ورد

قسمتی از محتوی فایل

تعداد صفحات : 48 صفحه

5- سازمانهای اداری تحت نظر مستقیم رهبری 1-5- دفتر رهبری 2-5- نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران نیروهای مسلح از لحاظ مدیریت و فرماندهی تحت تابعیت مقام رهبری هستند.
این امر در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران پیش بینی گردیده كه قبلاً بدان اشاره نمودیم.
در ارتباط با این عنوان قابل ذكر است كه امور اداری، تداركاتی، حقوقی و بودجه‌ای نیروهای مسلح در صلاحیت وزارت دفاع می‌باشد (ماده 8 قانون ارتش جمهوری اسلامی ایران مصوب 7/7/1366) و امور مشاورت و فرماندهی و تهیه و توسعه تدابیر كلی نظامی و تهیه اطلاعات و طراحی سازمان و تجهیزات و برآوردهای لجستیكی و هماهنگی‌های دیگر به عهده ستاد مشترك ارتش جمهوری اسلامی ایران و امور فرماندهی با فرماندهان نیروهای زمینی، دریایی و هوایی است كه فرماندهان عالی آن بوسیله مقام رهبری بدین سمت منصوب می‌شوند.
بطور كلی دفاع از كشور و اجرای مأموریت‌های مقرر در قانون اساسی به عهده این نیروها می‌باشد.
سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نیز برابر قانون اساسی و قوانین عادی دارای وظایفی در درون مرزهای كشور و نگهبانی از انقلاب می‌باشد و مقام رهبری در این سازمان نیز فرماندهی عالیه داشته و بالاخره نصب و عزل فرمانده نیروهای انتظامی بر طبق قانون در اختیار مقام رهبری می‌باشد.
3-5- سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران این سازمان به موجب قانون خاص خود تشكیل و وظایف كلی آن تهیه و اجرای برنامه‌ها و بهره‌برداری و اداره امور رادیو و تلویزیون در كشور می‌باشد.
اصل 175 قانون اساسی مقرر داشته كه آزادی بیان و نشر افكار با رعایت موازین اسلامی و مصالح كشور بایستی تأمین شود.
نصب و عزل رئیس این سازمان با مقام رهبری بوده و شورایی مركب از نمایندگان رئیس جمهوری و رئیس قوه قضائیه و مجلس شورای اسلامی (هر كدام 2 نفر) نظارت بر این سازمان را بر عهده خواهند داشت.
خط مشی و ترتیب اداره سازمان و نظارت بر آن را قانون معین می‌نماید.
این سازمان با توجه به اصل 175 قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران قابل انحلال از طرف هیچ یك از قوای سه‌گانه مقننه، مجریه و قضائیه نبوده، احكام قانونی حاكم بر تشكیل و بقاء و حیات و طرز اداره آن، اهمیت این سازمان را به خوبی نمایان‌گر می‌سازد.
سازمان مزبور در اختیار انحصاری دولت جمهوری اسلامی ایران و شخص رهبری و قوای دیگر می‌باشد.
4-5- بنیاد مستضعفان و جانبازان انقلاب اسلامی این موسسه طی فرمان نهم اسفند ماه 1357 مقام رهبری انقلاب اسلامی تشكیل گردید و اساسنامه آن در جلسه 21/4/1359 به تصویب شورای انقلاب جمهوری اسلامی ایران رسید.
بنیاد دارای شخصیت حقوقی و استقلال مالی بوده و موسسه‌ایست غیرانتفاعی و دارای تابعیت ایرانی و مقر اصلی آن در تهران است.
موضوع و هدف موسسه مزبور بر طبق ماده 1 اساسنامه آن عبارت است از متمركز ساختن كلیه اموال منقول و غیر منقول خاندان پهلوی و تمام اشخاص حقیقی و حقوقی كه با وابستگی به این خاندان، دارای ثروتهای نامشروع گردیده‌اند.
تشخیص نامشروع بودن اموال مزبور و نیز صدور حكم استرداد این اموال با دادگاه انقلاب اسلامی می باشد، همچنین صدور حكم اداره موقت اموال مزبورنیز با دادگاه فوق‌الذكر می‌باشد.
همچنین قبول وجوه و اموال و به مصرف رسانیدن تمام دارای‌های بنیا

فایل مفید دیگر:  تحقیق اندیشه سیاسی هانر رشته علوم انسانی doc

 


از این که از سایت ما اقدام به دانلود فایل ” دانلود سازمانهای اداری تحت نظر مستقیم رهبری 31 ص ” نمودید تشکر می کنیم

هنگام دانلود فایل هایی که نیاز به پرداخت مبلغ دارند حتما ایمیل و شماره موبایل جهت پشتیبانی بهتر خریداران فایل وارد گردد.

فایل – دانلود سازمانهای اداری تحت نظر مستقیم رهبری 31 ص – با برچسب های زیر مشخص گردیده است:
دانلود سازمانهای اداری تحت نظر مستقیم رهبری 31 ص;تحقیق سازمانهای اداری تحت نظر مستقیم رهبری 31 ص;مقاله سازمانهای اداری تحت نظر مستقیم رهبری 31 ص;سازمانهای اداری تحت نظر مستقیم رهبری 31 ص

جعبه دانلود

برای دانلود فایل روی دکمه زیر کلیک کنید
دریافت فایل

همچنین ببینید

دانلود چاههای حفاری شده سواحل خزر 105 ص.DOC رشته علوم انسانی zip

دانلود چاههای حفاری شده سواحل خزر 105 صDOC تحقیق چاههای حفاری شده سواحل خزر 105 صDOC مقاله چاههای حفاری شده سواحل خزر 105 صDOC چاههای حفاری شده سواحل خزر 105 صDOC

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *