تحقیق درباره کنترل گر فازی رشته فیزیک

دالنود مقاله درباره کنترل گر فازی

به صفحه دریافت تحقیق درباره کنترل گر فازی خوش آمدید.

امیدواریم که تحقیق درباره کنترل گر فازی همان چیزی باشد که نیاز دارید.

قسمتی از متن و توضیحات تحقیق درباره کنترل گر فازی را در زیر مشاهده می کنید.

دالنود مقاله درباره کنترل گر فازی

دسته بندی فیزیک
فرمت فایل doc
تعداد صفحات 16
حجم فایل 59 کیلو بایت

*تحقیق درباره کنترل گر فازی*


مقیاس گذاری استفاده های كنترل گر برای اشتباهات و تغییر دادن اشتباهات و خروجی كنترل گر از طریق طرحی انتخاب می شود كه در آن  است.(چون اشتباه e(KT)  هرگز نمی تواند بیش از  شود.) و gc=100 (زیرا از طریق شبیه سازی پی برده ایم كه كشتی، سرع تر از rad/sec 01/0 حركت نمی كند) و  (زیرا می خواهیم  را بین  محدود كنیم. داریم: ).

فرض می شود كه دستگاه فازی برای خروجی كنترل گر فازی، متقارن و مثلثی شكل با عرض 0/4 است. و در مباحثه عمومی، همه آنها در صفر متمركز شده اند.

مدل مرجع برای نشان دادن مقدار واقعی كارایی لازم انتخاب شده است بطوریكه

 

در این جا  كارایی خواسته سیستم را برای دماغه كشتی  مشخص می كند. ورودی های مدل وارونه فازی شامل اشتباهات و تعویض اشتباهات بین مدل مرجع و دماغه كشتی است و به صورت زیر بیان می شود:

 

 

برای هر كام از این ورودی ها 11 تابع عضویت متقارن و مثلثی شكل تعریف می شود كه در مباحثه عمومی به صورت زوج توزیع شده اند. استفاده مناسب از كنترل گر، وابسته به  و  و  می باشد و و و .(با توجه به طرح 1 در بخش 6.2.5)

برای یك كشتی باری، بالا بردن گوشه سكان  معمولا به پایین آمدن دماغه كشتی منجر می شود. این اطلاعاتی در مورد حركت وارونه دستگاه است. كه ما در مدل وارونه فازی استفاده ی كنیم. بویژه قوانین را به شكل زیر مورد استفاده قرار
می دهیم

if  is  and  is  then  is

 فرض كنید كه نركز تابع عضویت خروجی را برای این قاعده j و ci نام گذاری كنیم تا تأكید كنیم كه آن مركز، وابسته به خروجی تابع عضویت است كه تابع عضویت ith را برای مباحثه عمومی و تابع عضویت gth را برای مباحثه عمومی  دارا می باشد. نظم قانون پایه كه در جدول 6.1 بكار گرفته شده در مورد مدل وارونه فازی برای كشتی باری است. در جدول 6.1  دستگاه فازی ith را كه وابسته به علامت خطای  است و  دستگاه فازی jth  را كه وابسته به علامت تغییر خطای  است زیرا مشخص می كند. اجزای جدول، ارزش مراكز تابع عضویت مثلثی شكل و متقارن j و ci  را با عرض 0.4 برای دستگاه فازی خروجی pm در مباحثه عمومی نشان می دهد.

 


از این که از سایت ما اقدام به دانلود فایل ” تحقیق درباره کنترل گر فازی ” نمودید تشکر می کنیم

هنگام دانلود فایل هایی که نیاز به پرداخت مبلغ دارند حتما ایمیل و شماره موبایل جهت پشتیبانی بهتر خریداران فایل وارد گردد.

فایل – تحقیق درباره کنترل گر فازی – با برچسب های زیر مشخص گردیده است:
کنترل گر فازی,استفاده از کنترلگرها,مقیاس گذاری,طراحی کنترل گر,سیستم های کنترل گر,تعریف کنترل گر,دانلود,دانلود مقاله,دانلود تحقیق,دانلود پایان نامه,مدل کنترلگر

جدیدترین و بهترین فایل های موجود در اینترنت برای استفاده کاربران در همین سایت گردآوری شده است. در همه زمینه ها می توانید تنها با یک جست و جو فایل خود را پیدا کرده و به سادگی دانلود نمایید. هنگام جست و جوی فایل از کلمات کلیدی موضوع یا عنوان مورد نظر خود استفاده نمایید.

جعبه دانلود

برای خرید و دانلود فایل روی دکمه زیر کلیک کنید
دریافت فایل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *